Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
14.07.2024
Kamila, Kamil, Marceli, Bonawentura, Stella, Damian, Kosma
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Opłatek Klasowy 2 D
Dzień 22. 12. 2015 r. był ostatnim dniem nauki szkolnej przed świętami. Zwyczajem jest, że tego dnia w wielu klasach organizowane są klasowe opłatki i wigilie. Także klasa 2 D zorganizowała klasowy opłatek. Klasa udekorowana światecznie, sianko, a na nim opłatki, zapalone świece i kolędy płynące w tle wprowadziły uczniów w świąteczny nastrój. Uczniowie połamali się opłatkiem, składali sobie życzenia i delektowali się ciastem oraz słodyczami przygotowanymi przez Rodziców. Po wspólnym biesiadowaniu i śpiewaniu kolęd uczniowie wraz z wychowawczynią wzięli udział w jasełkach szkolnych.
J. Krokos
zdjęcia (1 - 20) z 31, strona (1/2)
ocena : 4.8(oddano : 18 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 70 użytkowników
Ministerstwo Edukacji i NaukiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciPoznaj PolskęAkademia Bezpiecznego PuchatkaMinisterstwo Edukacji i NaukiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciPoznaj PolskęAkademia Bezpiecznego Puchatka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid