Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
14.07.2024
Kamila, Kamil, Marceli, Bonawentura, Stella, Damian, Kosma
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Klasa III C W Muzeum Chleba
Dnia 20.10.2016 r. klasa III C wybrała się do "Muzeum Chleba" w Radzionkowie. Wielką frajdę sprawiło nam samodzielne splatanie z ciasta warkoczy. Chałki po upieczeniu ich w piecu bardzo wszystkim smakowały. Mieliśmy też "smaka" na kamizelkę ! Tak, dobrze napisałam ... bo kamizelka była zrobiona z prawdziwej czekolady :-)
Super atrakcją była także lekcja w dawnej klasie, gdzie pisaliśmy, jak to kiedyś bywało, rysikiem po kamiennej tabliczce. "Muzeum Chleba" to nie tylko warsztaty "Od ziarenka do bochenka". Przede wszystkim jest to miejsce, gdzie zgromadzono mnóstwo pięknych i ciekawych przedmiotów z dawnych czasów. Takich nie kupi się już teraz w żadnym sklepie. Zobaczyć tu można jak żyli nasi dziadkowie i pradziadkowie. Wizyta w "Muzeum Chleba" uczy szacunku dla chleba i dawnych tradycji, które naprawdę warto poznać. To było najważniejsze.
W. Gniadek
zdjęcia (1 - 16) z 47, strona (1/3)
ocena : 4.7(oddano : 41 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 59 użytkowników
SieciakiErasmusKubusiowi Przyjaciele NaturySzkoła Bez PrzemocyPoznaj PolskęSieciakiErasmusKubusiowi Przyjaciele NaturySzkoła Bez PrzemocyPoznaj Polskę
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid