Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
23.02.2024
Damian, Roman, Romana, Florentyn, Łazarz, Roma, Będzimir
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Wrześniowe Zawody MTB O Puchar Zabrza
W dniu 14 września Szkolny Klub Rowerowy uczestniczył w zawodach MTB o puchar Zabrza. Pomimo niezachęcającej pogody, nasi mali rowerzyści walczyli do ostatniego tchu. W efekcie Julia Otocka kl. 2 B zdobyła III miejsce w kategorii k2 (dziewczęta kl. I - III). Ponadto Dagmara Szeszko również klasa 2 B zajęła miejsce czwarte.
M. Borowka
zdjęcia (1 - 20) z 25, strona (1/2)
ocena : 3.0(oddano : 4 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 17 użytkowników
HelplineProgram dla szkółZachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiLaboratoria PrzyszłościHelplineProgram dla szkółZachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiLaboratoria Przyszłości
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid