Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
08.06.2023
Ada, Celia, Medard, Maksym, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Mikołajki
Każdy z nas z utęsknieniem czekał na 6 grudnia. I wreszcie po całym roku oczekiwań, znów do nas zawitał ... MIKOŁAJ :) Od rana byliśmy bardzo niespokojni. Bez przerwy pytaliśmy pani - czy przyjedzie Mikołaj, czy dostaniemy choć malutką paczuszkę, czy pamięta o nas, czy ... zasłużyliśmy skoro przyjeżdźa TYLKO do grzecznych dzieci. Hmmm ........... Po chwilach niepewności, stresu i tęsknego zaglądania za okna ... JEEEEEST !!! Przyjechał !!! Ufff Nie zapomniał !!! i ... przywiózł nam podarunki, słodycze i maskotki, rozdał nam paczki przygotowane przez "szkolnego Mikołaja" w postaci Rady Rodziców i ... zrobił sobie z nami pamiątkowe zdjęcia, obiecując, że ... jak będziemy grzeczni WRÓCI za rok ... JUŻ CZEKAMY :):):)
J. Krokos
zdjęcia (1 - 20) z 117, strona (1/6)
ocena : 4.5(oddano : 66 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 3 użytkowników, dziś: 62 użytkowników
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Kubusiowi Przyjaciele NaturyOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuPoznaj PolskęLaboratoria PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Kubusiowi Przyjaciele NaturyOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuPoznaj PolskęLaboratoria Przyszłości
Pajacyk - Nakarm Głodne Dziecko
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid