Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
03.10.2023
Bogumił, Gerard, Józefa, Teresa, Heliodor, Eustachy, Ewald
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Matematyczne Powitanie Wiosny
1 kwietnia 2005 w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny "Zielono mi, czyli matematyczna zawieja na powitanie wiosny", adresowany do uczniów klas IV-VI . Współorganizatorami tego konkursu były nasze panie: Zofia Pazera, Ewelina Michalska i Bożena Zubała. Celem konkursu, między innymi, była nauka poprzez zabawę.
Wzięło w nim udział 16 uczniów naszej szkoły : Marta Buciak, Dominika Gołębiowska, Natalia Gromowska, Paulina Krzeszewska, Kuba Borek, Michał Dzieniszewski, Mateusz Jadwidzic, Artur Kopcio, Kamil Kościelny, Rafał Krzak, Konrad Kurcbach, Mateusz Malejka, Mateusz Przybylsk, Paweł Rylukowski, Adam Szady, Dastin Wesoły, którzy walczyli zawzięcie o dobre imię naszej szkoły.
Były takie konkurencje jak: "kropy", tangramy, piramidki liczbowe, gry geometryczne, szyfrowanie itp.
A oto wyniki konkursu :
I miejsce-Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce-Szkoła Podstawowa nr 4
III miejsce-Szkoła Podstawowa nr 15.

Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
zdjęcia (1 - 7) z 7, strona (1/1)
ocena : 5.0(oddano : 3 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 28 użytkowników
Zachowaj trzeźwy umysłNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Ogólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaZachowaj trzeźwy umysłNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Ogólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt W Zabrzu
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid