Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.05.2024
Ferdynand, Gryzelda, Zyndram, Karol, Feliks, Joanna, Sulimir
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Koło Rowerowe - Wycieczka
22 września 2012 r. około godziny 11.00 spod naszej szkoły wyruszyliśmy po raz pierwszy jako Szkolne Koło Rowerowe do Ogrodu Botanicznego. Był to inauguracyjny rajd żegnający lato i witający jesień. Termin zbiegł się doskonale z Międzynarodowym Dniem Bez Samochodu. Mimo smutnej pogody humory dopisywały na tyle, że czasem świeciło nam słońce. Wszystkich, którym spodobały się zdjęcia i pomysł na spędzenie wolnego czasu zapraszamy do wspólnego "rowerowania". Informacje w świetlicy szkolnej.
zdjęcia (1 - 19) z 19, strona (1/1)
ocena : 4.6(oddano : 23 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 3 użytkowników, dziś: 293 użytkowników
Zachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturySzkoła Bez PrzemocyPoznaj PolskęAkademia Bezpiecznego PuchatkaZachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturySzkoła Bez PrzemocyPoznaj PolskęAkademia Bezpiecznego Puchatka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid