Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
23.05.2024
Leoncjusz, Michał, Renata, Emilia, Iwona, Dezyderiusz, Jan
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Miejski Konkurs Plastyczny "Z Bajkami W Świat Wyobraźni"
15 czerwca odbył się Miejski Konkurs Plastyczny "Z bajkami w świat wyobraźni". Wzięły w nim udział dzieci z okolicznych przedszkoli, które słuchały bajki Janosha "Miś i Tygrysek uczą się przechodzić przez jezdnię" oraz malowały ilustrację najciekawszego fragmentu książki. Nasze przedszkolaki zdobyły w tym konkursie wiele wyróżnień. Oto laureaci: Maciek Janik , Tymoteusz Czarnuch, Michał Drożdżowski oraz Oliwia Zielińska.
E. Działo
zdjęcia (1 - 20) z 20, strona (1/1)
ocena : 4.7(oddano : 77 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 22 użytkowników
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez Przemocy
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid