Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
03.10.2023
Bogumił, Gerard, Józefa, Teresa, Heliodor, Eustachy, Ewald
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Konkurs Plastyczno - Recytatorski
10 listopada w Katolickiej Szkole Podstawowej odbył się I miejski Konkurs Plastyczno - Recytatorski "Twórczość ks. Jana Twardowskiego w poezji i rysunku". Magdalena Winczura, uczennica klasy III a została laureatem tego konkursu, zdobywając pierwsze miejsce. Podziękowania j gratulacje należą się również wychowawczyni klasy III a, pani Katarzynie Kuzaj - Murawskiej, która przygotowała Magdę do udziału w konkursie.
25 listopada miało miejsce uroczyste wręczenie nagród, z którego przedstawiamy krótką relację fotograficzną.
zdjęcia (1 - 6) z 6, strona (1/1)
ocena : 4.8(oddano : 5 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 38 użytkowników
Zachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Nakarm Głodne DzieckoAkademia Bezpiecznego PuchatkaZachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Nakarm Głodne DzieckoAkademia Bezpiecznego Puchatka
Pomagam - Fundacja TVN
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid