Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
08.06.2023
Ada, Celia, Medard, Maksym, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Jubileusz 35 Lecia Szkoły - Msza Święta
O godzinie 12.00 w południe w Kościele Św. Krzyża odbyła się Uroczysta Msza Święta w intencji obecnych i byłych Uczniów naszej szkoły, Rodziców, Nauczycieli, Pracowników. Mszy przewodniczyli wraz z ks. proboszczem i wykarym, księża - absolwenci naszej szkoły : ks. Bogdan Nieć i ks. Michał Klementowicz. Ważnym punktem tej uroczystości było poświecenie sztandaru szkoły. Po mszy św. pod krzyżem misyjnym złożono kwiaty i zapalono znicze w intencji zmarłych.
zdjęcia (1 - 20) z 27, strona (1/2)
ocena : 4.4(oddano : 11 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 58 użytkowników
SieciakiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Nakarm Głodne DzieckoLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaSieciakiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Nakarm Głodne DzieckoLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Pomagam - Fundacja TVN
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid