Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
08.06.2023
Ada, Celia, Medard, Maksym, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Jubileusz 35 Lecia Szkoły - Poczęstunek Dla Gości
O godzinie 13.00 w ośrodku "Walki Zabrze" zaproszeni goście wzięli udział w uroczystym obiedzie, podczas którego wspomnieniom dotyczącym historii naszej szkoły nie było końca. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się, porozmawiać i powspominać "stare czasy" z bliskimi nam osobami, które tak jak my obecnie, pracowali i żyli życiem tej szkoły.
zdjęcia (1 - 16) z 16, strona (1/1)
ocena : 4.3(oddano : 4 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 57 użytkowników
SieciakiZachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaSieciakiZachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Szlachetna Paczka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid