Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
12.04.2024
Andrzej, Juliusz, Lubosław, Wiktoryna, Damian, Iwan, Zenon
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Jubileusz 35 Lecia Szkoły - Akademia
W dniu 27.02.2009 o godzinie 10.00 rozpoczęła się uroczysta akademia z okazji 35-lecia naszej szkoły. Akademię zaszczyciła swoją obecnością Pani Prezydent miasta Zabrze Małgorzata Mańka-Szulik oraz przedstawiciele Rady Miasta, Wydziału i Kuratorium Oświaty, dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz licznie zgromadzeni goście. Wśród nich gościliśmy m.in. byłych dyrektorów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz naszych przyjaciół. W czasie akademii uczniowie przenieśli gości w czasy, kedy szkołę oddano, poprzez kolejne lata jej świetności, aż po czasy współczesne. Tej "historycznej wyprawie" przewodniczył i wplatał własne dygresje oraz wspomnienia znany aktor pan Zbigniew Stryj, który jest absolwentem naszej szkoły. Na koniec uroczystości, po przemowach i życzeniach naszych gości pani dyrektor Beata Nieć wręczyła kwiaty i pamiątkowe statuetki gościom i podziękowała za ich przybycie na naszą uroczystość.
zdjęcia (1 - 20) z 88, strona (1/5)
ocena : 4.8(oddano : 22 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 98 użytkowników
Program dla szkółErasmusNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuProgram dla szkółErasmusNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetu
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid