Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
08.06.2023
Ada, Celia, Medard, Maksym, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Zerówka - Jasełka
Zgodnie z tradycją bożonarodzeniową, uczniowie klasy "0" przygotowali przedstawienie jasełkowe. We wspaniałych kostiumach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem, przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, pasterze oraz Aniołowie. Przedstawienie odbyło się 20 grudnia. Zaproszonymi gośćmi byli Rodzice oraz Dziadkowie. Wspaniała atmosfera, kostiumy, łamanie się opłatkiem, poczęstunek oraz kolędy wprowadziły wszystkich w klimat świąt Bożego Narodzenia.
M. Hoffmann
zdjęcia (1 - 16) z 30, strona (1/2)
ocena : 4.7(oddano : 51 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 55 użytkowników
SieciakiZachowaj trzeźwy umysłDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoPoznaj PolskęSieciakiZachowaj trzeźwy umysłDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoPoznaj Polskę
Szlachetna Paczka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid