Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
14.07.2024
Kamila, Kamil, Marceli, Bonawentura, Stella, Damian, Kosma
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Helloween
30 października był ostatecznym terminem składania prac konkursowych, z okazji święta Halloween. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III oraz IV-VII. Zgodnie z tradycją wykonali wydrążone dynie, obowiązkowy rekwizyt tego święta. Najciekawsze prace prezentujemy poniżej. A wyniki konkursu przedstawimy niebawem.
zdjęcia (1 - 6) z 6, strona (1/1)
ocena : 4.3(oddano : 4 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 64 użytkowników
HelplineProgram dla szkółZachowaj trzeźwy umysłPoznaj PolskęLaboratoria PrzyszłościHelplineProgram dla szkółZachowaj trzeźwy umysłPoznaj PolskęLaboratoria Przyszłości
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid