Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
22.04.2024
Łukasz, Kaia, Nastazja, Heliodor, Leonia, Teodor, Kajus
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Sześciolatkowie - "Podróż Do Gazetolandii"
W środę 13 kwietnia odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców "Podróż do Gazetolandii". Powitały nas szanty. Wcieliliśmy się się w role piratów. Śpiewaliśmy pirackie piosenki, wędrowaliśmy na tajemniczą wyspę, tropiliśmy zwierzęta. Wykonywaliśmy zadania zawarte w liście znalezionym w butelce. Spotkanie zakończyło się odnalezieniem skarbu - kufra pełnego złotych, czekoladowych dukatów. Bawiliśmy się doskonale !
zdjęcia (1 - 20) z 39, strona (1/2)
ocena : 4.3(oddano : 37 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 3 użytkowników
ErasmusNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoPoznaj PolskęErasmusNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoPoznaj Polskę
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid