Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
01.10.2023
Heloiza, Igor, Remigiusz, Danuta, Benigna, Jan, Cieszysław
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Zerówka - Dzień Rodziny
Dnia 29 czerwca 2013 odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty. Przybyli liczni goście. Były wierszyki, piosenki, żarty oraz słodki poczęstunek. Nie zabrakło również łez wzruszenia. Przygotowaliśmy dla naszych kochanych rodziców piękne laurki i prezenty. Wszystko udało się super !!!
M. Hoffmann
zdjęcia (1 - 20) z 39, strona (1/2)
ocena : 4.0(oddano : 8 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 102 użytkowników
Zachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturyNakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez PrzemocyPoznaj PolskęZachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturyNakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez PrzemocyPoznaj Polskę
Szlachetna Paczka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid