Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
03.10.2023
Bogumił, Gerard, Józefa, Teresa, Heliodor, Eustachy, Ewald
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Dzień Kobiet
8 marca odbyła się w szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet.. Z tej okazji składam wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia. Jednocześnie mam nadzieję, że spełnią się wszystkie życzenia zawarte na laurce otrzymanej w trakcie akademii i aby zawsze były aktualne słowa wypowiedziane w czasie przedstawienia:

"Gdyby nie było kwiatów,
nasz świat straciłby wiele czaru;
Gdyby nie było kobiet,
mężczyznę pozbawiono by najpiękniejszego daru."


W tym roku akademia odbyła się w świetlicy, a udział w niej wzięli uczniowie klas Vb, Vc, IVb i IIc. Tematem przewodnim był motyw róży, tak pięknie przedstawiony w książce "Mały książę"

Jestem odpowiedzialny za moją różę(...)
dla mnie ona jedna ma większe znaczenie niż tysiące innych róż (...).
Ponieważ jest moją różą. Wracam więc do niej.


Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z tej uroczystości.
zdjęcia (1 - 6) z 6, strona (1/1)
ocena : 4.4(oddano : 7 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 22 użytkowników
Zachowaj trzeźwy umysłNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoAkademia Bezpiecznego PuchatkaZachowaj trzeźwy umysłNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoAkademia Bezpiecznego Puchatka
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt W Zabrzu
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid