Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
03.10.2023
Bogumił, Gerard, Józefa, Teresa, Heliodor, Eustachy, Ewald
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Dzień Dziecka
2 czerwca odbył się w szkole festyn z okazji "Dnia Dziecka". W tym dniu uczniowie spędzili na zabawie przy muzyce oraz brali udział w zawodach sportowych. Tradycyjnie nie obyło się bez słodkiego poczęstunku dla wszystkich uczestników festynu. Niebawem dłuższa relacja z festynu, a na razie przedstawiamy krótki zapis fotograficzny z imprezy.
zdjęcia (1 - 21) z 21, strona (1/1)
ocena : 4.7(oddano : 6 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 40 użytkowników
HelplineSieciakiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Laboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaHelplineSieciakiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Laboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Wesprzyj Budowę Polskiego Sztucznego Serca
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid