Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
08.06.2023
Ada, Celia, Medard, Maksym, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Zerówka - Dzień Chłopaka
1 października 2013 r. Dzisiaj w naszej klasie obchodziliśmy Dzień Chłopca. Taki prawdziwy, bo rodzice przygotowali poczęstunek i grała muzyka. Dziewczyny z paniami zaśpiewały Sto lat. Pani przygotowała sprawdziany, które każdy chłopak musiał zaliczyć, aby zostać "Chłopcem na medal". Najtrudniej było wypić "coś" z łyżeczki i później się uśmiechnąć. Daliśmy radę. W naszej grupie wszyscy jesteśmy na medal.
B. Durczyńska
zdjęcia (1 - 21) z 21, strona (1/1)
ocena : 4.3(oddano : 8 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 58 użytkowników
Zachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Nakarm Głodne DzieckoAkademia Bezpiecznego PuchatkaZachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Nakarm Głodne DzieckoAkademia Bezpiecznego Puchatka
Pomagam - Fundacja TVN
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid