Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
03.10.2023
Bogumił, Gerard, Józefa, Teresa, Heliodor, Eustachy, Ewald
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Konkurs Dzieci Dzieciom
26 kwietnia odbyła się kolejna – już piąta! – edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Dziecięcej pod hasłem "Dzieci – Dzieciom". Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas młodszych wszystkich zabrzańskich szkół. Jak co roku na uczestników czekały wspaniałe nagrody, dyplomy oraz coś słodkiego. Organizatorkami konkursu są nauczycielki kształcenia zintegrowanego panie Katarzyna Kuzaj –Murawska oraz Małgorzata Hoffmann. Sponsorem nagród jest Rada Rodziców działająca przy naszej szkole.
Oto tegoroczni laureaci:
   I miejsce – Kacper Piliczuk SP 6
   II miejsce –Paulina Grabowska SP-30,
   III miejsce – Natalia Gendera i Aleksandra Sobieszek SP 30,
   Wyróżnienia – Daria Tartas SP 26, Martyna Frelich SP1.

Serdecznie gratulujemy!
zdjęcia (1 - 4) z 4, strona (1/1)
ocena : 4.6(oddano : 5 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 32 użytkowników
HelplineSieciakiKubusiowi Przyjaciele NaturyNakarm Głodne DzieckoAkademia Bezpiecznego PuchatkaHelplineSieciakiKubusiowi Przyjaciele NaturyNakarm Głodne DzieckoAkademia Bezpiecznego Puchatka
Pajacyk - Nakarm Głodne Dziecko
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid