Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
03.10.2023
Bogumił, Gerard, Józefa, Teresa, Heliodor, Eustachy, Ewald
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Dni Otwarte Szkoly
12 maja szkoła otworzyła swe podwoje dla przyszłych uczniów i ich rodziców. Oprócz tego swą obecnością zaszczycili nas przedstawiciele zabrzańskich władz w osobach: wiceprezydenta Andrzeja Góry, naczelnika Wydziału Oświaty Andrzeja Gąski oraz radnych Grażyny Domżol - Żmijewskiej i Mariana Czochary. Pani dyrektor Beata Nieć przywitała przybyłych w świetlicy, gdzie następnie swoimi umiejętnościami aktorskimi popisali się uczniowie klasy drugiej, wystawiając "Królewnę Śmieszkę". Talent taneczny w oryginalnym układzie choreograficznym ujawniły trzy uczennice klasy 6. Goście mieli możność zwiedzić obiekty sportowe oraz podziwiać kunszt pływacki pierwszo - i piątoklasistów, a także przyjrzeć się treningowi piłki koszykowej. Ponadto obejrzeli bibliotekę, sale lekcyjne i pracownię komputerową. W świetlicy czekał na przybyłych poczęstunek, rodzice zostali zapoznani z wyprawką pierwszoklasisty, a dzieci otrzymały upominek w postaci planu lekcji opatrzonego logo szkoły. Dzień Otwarty został zarejestrowany przez GTV, dzięki czemu można było obejrzeć relację z tej imprezy w telewizji lokalnej.
zdjęcia (1 - 17) z 17, strona (1/1)
ocena : 4.3(oddano : 4 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 33 użytkowników
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Kubusiowi Przyjaciele NaturyOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Kubusiowi Przyjaciele NaturyOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria Przyszłości
Pajacyk - Nakarm Głodne Dziecko
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid