Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
23.02.2024
Damian, Roman, Romana, Florentyn, Łazarz, Roma, Będzimir
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Dzień Dziecka
06. 06. 2012 z okazji obchodów Dnia Dziecka dzieci ze świetlicy szkolnej uczestniczyły w grze terenowej o nazwie "Chatka Baby Jagi". Scenariusz gry został przygotowany przez mgr M. Borowka na podstawie bajki Braci Grimm "Jaś i Małgosia". W odegraniu gry pomogło jedenastu uczniów z klasy 6 C, którzy wcielili się w postacie z bajki i odegrali przygotowane role. Przed grupą ponad 30 dzieci wraz z prowadzącym nauczycielem stanęły poważne i śmieszne zadania do wykonania. Należało wykazać się sprytem, zgraniem oraz uczciwością, co nie zawsze było łatwe do wykonania.
zdjęcia (1 - 20) z 67, strona (1/4)
ocena : 4.9(oddano : 46 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 28 użytkowników
HelplineNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuAkademia Bezpiecznego PuchatkaHelplineNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuAkademia Bezpiecznego Puchatka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid