Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.09.2023
Geralda, Honoriusz, Wera, Grzegorz, Hieronim, Sofia, Wiktor
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Zerówka - Dzień Babci I Dziadka
Dnia 23 stycznia 2013 r. mieliśmy niecodziennych gości ! Zaprosiliśmy nasze kochane Babcie i naszych kochanych Dziadków. Z okazji ich święta przygotowaliśmy przedstawienie, recytowaliśmy wierszyki i śpiewaliśmy piosenki. Złożyliśmy naszym wspaniałym gościom życzenia, wręczyliśmy własnoręcznie zrobione prezenty, no i oczywiście mocno, mocno uściskaliśmy. Oklaskom nie było końca. Ach, jak my tych naszych Dziadków kochamy !
M. Hoffmann
zdjęcia (1 - 17) z 17, strona (1/1)
ocena : 4.4(oddano : 14 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 28 użytkowników
Ministerstwo Edukacji i NaukiDziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościMinisterstwo Edukacji i NaukiDziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria Przyszłości
Szlachetna Paczka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid