Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
22.05.2024
Emil, Nelena, Roma, Helena, Wiesława, Jan, Julia, Rita
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Dzień Bezpiecznego Internetu
Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest po raz 14 z inicjatywy Komisji Europejskiej. DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.
W naszej szkole już po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. W ramach obchodów DBI zostały przeprowadzone lekcje, których tematem było bezpieczeństwo w internecie. Z tej okazji Pani Małgorzata Zelek oraz Pani Klaudia Doros wraz ze swoimi uczniami przygotowały akademię poświęconą tematyce bezpieczeństwa w Sieci. Uczniowie przypomnieli zasady bezpiecznego korzystania z internetu.
W ramach obchodów DBI w naszej szkole przeprowadzono dwa konkursy. I miejsce w konkursie plastycznym na plakat promujący bezpieczeństwo w sieci zdobyła klasa IV A. Pan Piotr Wita przeprowadził konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w Sieci. I miejsce zdobył Kacper Wiśniowski, II miejsce Kamila Balsam oraz III miejsce Amelia Stempin.
Uczniowie naszej szkoły wiedzą, że Internet to "okno na cały świat", jednak należy bezpiecznie korzystać z jego zasobów "bo nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie"
K. Doros
zdjęcia (1 - 16) z 30, strona (1/2)
ocena : 3.0(oddano : 7 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 79 użytkowników
SieciakiDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez PrzemocyPoznaj PolskęSieciakiDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez PrzemocyPoznaj Polskę
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid