Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
23.02.2024
Damian, Roman, Romana, Florentyn, Łazarz, Roma, Będzimir
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Bijemy Rekord
Dnia 18. 12. 2018 r. klasy I - III wzięły udział w akcji bicia rekordu Polski w kolorowaniu Sznupka - maskotki śląskiej policji. W tym dzniu wszyscy uczniowie punktualnie stawili się na sali gimnastycznej, by równo o godz. 10.00 zacząć kolorować postać Sznupka. Przed udziałem w akcji każde dziecko otrzymało swój kolejny numer, co było nadzorowane przez niezależnego obserwatora z zewnątrz. Całej akcji przyglądali się także przedstawiciele policji, którzy po jej zakończeniu przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze oraz wraz z dziećmi przypomnieli zasady bezpieczeństwa. Atrakcją wydarzenia były odwiedziny Sznupka - maskotki ślaskiej policji, który spacerował między dziećmi kolorujacymi jego postać wzbudzając ogromny entuzjazm małych artystów.
J. Krokos
zdjęcia (1 - 16) z 28, strona (1/2)
ocena : 5.0(oddano : 5 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 32 użytkowników
HelplineMinisterstwo Edukacji i NaukiKubusiowi Przyjaciele NaturyOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyHelplineMinisterstwo Edukacji i NaukiKubusiowi Przyjaciele NaturyOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez Przemocy
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid