Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
03.10.2023
Bogumił, Gerard, Józefa, Teresa, Heliodor, Eustachy, Ewald
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Wycieczka Klasowa 1 A i 2 A
Dnia 18 marca 2019 r. klasy 1 A i 2 A wybrały się na klasową wycieczkę do Świnnej k. Żywca. Celem uczniów było zwiedzanie interaktywnej wystawy oraz udział w warsztatach w Beskidzkim Centrum Nauki. Podczas pobytu w Centrum Nauki "Naukotechnika", uczniowie mieli możliwość poznania zasad warunkujących zjawiska fizyczne, atmosferyczne czy chemiczne, doświadczając ich osbiście podczas zabawy na wystawie. Prowadzący podczas pokazu zapoznał uczniów z ciekłym azotem i jego fizycznymi właściwościami. Było to dla dzieci bardzo widowiskowe i niezwykłe. Podsumowaniem pobytu były warsztaty geologiczne, dzięki którym chłopcy poznali różne rodzaje skał i samodzielnie wykonali planszę informacyjną, która zabrali do domu. Wycieczka była udana, a przy okazji zabawy była okazja nauczyć się zupełnie nowych rzeczy.
J. Krokos
zdjęcia (1 - 20) z 51, strona (1/3)
ocena : 5.0(oddano : 2 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 40 użytkowników
SieciakiZachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościSieciakiZachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria Przyszłości
Bezpieczne Wakacje
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid