Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
14.07.2024
Kamila, Kamil, Marceli, Bonawentura, Stella, Damian, Kosma
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Barbórka
W związku z Dniem Górnika – odwiedził nas Gość Specjalny. Był nim tato Tomka – górnik. Podziwialiśmy Jego wspaniały mundur, czapkę z pióropuszem i szablę. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych historii związanych z pracą górnika, poznaliśmy znaczenie górniczych symboli. Zadawaliśmy mnóstwo pytań, na które uzyskaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Na koniec zajadaliśmy się przepysznymi ciasteczkami, które z tej okazji upiekła mama Tomka, oczywiście przy jego pomocy. Było super!
M. Hoffmann
zdjęcia (1 - 19) z 19, strona (1/1)
ocena : 4.4(oddano : 57 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 64 użytkowników
HelplineZachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturyLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaHelplineZachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturyLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid