Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
03.10.2023
Bogumił, Gerard, Józefa, Teresa, Heliodor, Eustachy, Ewald
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Bal Karnawałowy
Nowy miesiąc - luty, uczniowie klas I - III naszej szkoły rozpoczęli balem karnawałowym. Na sali gimnastycznej, przy specjalnie dobranej muzyce i pod kierunkiem wodzirejów bawiły się różne karnawałowe postacie. Wśród dominujących w tym roku strojów, można było zauważyć przede wszystkim postacie z królującego na ekranach kin filmu "Gwiezdne Wojny", w które wcieliło się wielu chłopców, choć nie zabrakło także: piratów, wojowników ninja, rycerzy czy królów. Dzięwczęta na czas balu zamieniły się w: postacie z filmu "Kraina lodu", tancerki, Japonki, różne zwierzęta, księżniczki, diablice, klauny czy wróżki. W czasie zabawy organizowane były także różne konkursy: taneczne czy zręcznościowe, a w przerwie uczniowie zostali poczęstowani czekoladowym wafelkiem oraz napojem jabłkowo - wiśniowym zakupionymi przez Radę Rodziców.
J. Krokos
zdjęcia (1 - 20) z 129, strona (1/7)
ocena : 5.0(oddano : 18 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 38 użytkowników
SieciakiZachowaj trzeźwy umysłNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Kubusiowi Przyjaciele NaturyPoznaj PolskęSieciakiZachowaj trzeźwy umysłNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Kubusiowi Przyjaciele NaturyPoznaj Polskę
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt W Zabrzu
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid