Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.03.2023
Amelia, Aniela, Dobromir, Leonard, Kwiryn, Kwiryna
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Akcja MEiN "#Szkoła pamięta"
Akcja "Szkoła pamięta", w której udział wzięli uczniowie naszej szkoły, to inicjatywa Ministerstwa Edukacji i Nauki, która propagowana jest wśród uczniów już od trzech lat. Odbywa się ona w okresie, w którym w szczególny sposób wspominamy naszych bliskich, a także tych, którzy zapisali się w historii narodowej i lokalnej.
Inicjatywa akcji nawiązuje do polskiej tradycji świąt zadusznych. MEiN zachęca szkoły do upamiętnienia bohaterów, ważnych rocznic, wydarzeń i postaci historycznych.
Celem akcji jest zwrócenie uwagi uczniów na potrzebę pielęgnowania pamięci o swoich bliskich oraz bohaterach naszej wolności związanych z historią naszego regionu, a także kultywowanie polskich tradycji i zwyczajów tych pełnych zadumy świąt.
Anna Gemander, M. Marek, J. Krokos
zdjęcia (1 - 20) z 80, strona (1/4)
ocena : 4.4(oddano : 7 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 31 użytkowników
SieciakiZachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturyDziecko W SieciLaboratoria PrzyszłościSieciakiZachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturyDziecko W SieciLaboratoria Przyszłości
Bezpieczne Wakacje
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid