Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.09.2023
Geralda, Honoriusz, Wera, Grzegorz, Hieronim, Sofia, Wiktor
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Akcja "Przerwa na czytanie"
27 października nasza szkoła wzięła udział w II Międzynarodowej i VI Ogólnopolskiej akcji "Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie".
Celem akcji było propagowanie czytelnictwa, pokazanie, że czytanie może być atrakcyjną formą spędzania czasu oraz zachęcenie do sięgania po książkę w każdym miejscu i każdej sytuacji. Podczas jednej z przerw uczniowie naszej szkoły czytali przyniesione przez siebie książki. Pozytywny odbiór akcji przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Do akcji przystąpiło 416 osób !!! Czytali mali i duzi, uczniowie i nauczyciele oraz pozostali pracownicy naszej szkoły.
W tym dniu podczas przerwy było spokojniej i ciszej niż zwykle, może warto wprowadzić ten zwyczaj chociaż raz w miesiącu !
Agnieszka Gemander
zdjęcia (1 - 16) z 43, strona (1/3)
ocena : 5.0(oddano : 6 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 26 użytkowników
HelplineNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Nakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuAkademia Bezpiecznego PuchatkaHelplineNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Nakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuAkademia Bezpiecznego Puchatka
Pomagam - Fundacja TVN
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid