Apoloniusz, Bogusława, Gościsława, Alicja, Flawiusz, Bogusław
UCZNIOWIE - Wolontariat
Do Szkolnego Klubu Wolontariusza działającego w SP 1, należą uczniowie klas ósmych, którzy chcą pomagać najbardziej potrzebującym, reagować czynnie na potrzeby środowiska, inicjować działania w środowisku szkolnym i lokalnym, wspomagać różnego typu inicjatywy charytatywne, kulturalne.
Wolontariat szkolny to bezinteresowne zaangażowanie społeczności szkoły: nauczycieli, uczniów oraz rodziców na rzecz potrzebujących. Uczy postawy szacunku i tolerancji wobec ludzi oraz zwierząt. Staramy się, aby uczniowie w naszej szkole byli pełni pasji i zaangażowania, kierowali się wrażliwością i troską o drugiego człowieka.
Mamy nadzieję, że uda Nam się zdziałać dużo dobrego. Mamy energię i zapał do pracy, ale żeby osiągnąć zamierzone cele potrzebujemy pomocy całej społeczności szkolnej. Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie !
O wszystkich naszych zorganizowanych akcjach można przeczytać na naszej stronie szkolnej w zakładce "Aktualności" lub na szkolnym Facebooku.
W tym roku szkolnym udało nam się zorganizować:
  • Kasztany na wagę złota
  • I Ty możesz zostać św. Mikołajem
  • z okazji Dnia Nauczyciela - Pomagamy i rośniemy piękni jak kwiaty
  • Kartka urodzinowa dla Dawida
  • Kartka urodzinowa dla Bartka
  • Kartka świąteczna dla seniora
Koordynator wolontariatu - Agnieszka Gemander
Program dla szkółErasmusZachowaj trzeźwy umysłSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościProgram dla szkółErasmusZachowaj trzeźwy umysłSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria Przyszłości