Daria, Mateusz, Wawrzyniec, Jonasz, Bożydar, Hipolit, Laurenty
RADA RODZICÓW
Nr konta : 97 1500 1139 1211 3004 7007 0000 (Kredyt Bank)

Skład Prezydium Rady Rodziców :

przewodnicząca : p. Anna Łępska

z-ca przewodniczącego : p. Iwona Zajączkowska

skarbnik / księgowa : p. Magdalena Murawska i p. Justyna Koszelny

sekretarz : p. Urszula Madalyr

Komisja Rewizyjna : p. Justyna Koszelny i p. Iwona Kowalska - Bokwa
Wpłata na Radę Rodziców w roku szkolnym 2016 / 2017 wynosi 50 zł ( jest to składka dobrowolna, możliwośc wpłaty w ratach ).
Składki te przeznaczone są m.in. na pasowanie pierwszoklasisty, nagrody w konkursach, szkolne zabawy, mikołajki. Z każdej kwoty wpłaconej przez ucznia 35% wraca do klasy.
HelplineNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyBezpieczna Szkoła