17.08.2018
Anita, Eliza, Miron, Anastazja, Jacek, Joanna, Liberat, Zawisza
OSIĄGNIĘCIA
Od momentu oddania szkoły, priorytetem stał się harmonijny rozwój dydaktyczny i sportowy jej uczniów. Stawiano na podnoszenie wyników nauczania poprzez stałe doskonalenie się kadry dydaktycznej. Przygotowywano uczniów do olimpiad i konkursów przedmiotowych, a w ostatnim czasie podnoszeno umiejętności uczniów, celem przygotowania ich do egzaminu klas szóstych. Jednocześnie doskonalono umiejętności ruchowe w różnych dyscyplinach sportu, w szczególności zaś w pływaniu i piłce koszykowej. Kadra trenerska zdobywała kolejne szlify zawodowe. Aktywnie pracując z uczniami uzyskiwano wysokie miejsca startując w zawodach, mistrzostwach i ligach sportowych.
Poniżej zapoznać się można z wybranymi osiągnięciami dydaktycznymi i sportowymi uczniów naszej szkoły.
pucharpodjumpuchar
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE