Edmund, Maria, Marek, Gertruda, Dionizy, Leon, Otomar, Piotr
GAZETKA SZKOLNA
gazetka
Kierując się potrzebami uczniów naszej szkoły postanowiliśmy oddać w ich ręce gazetkę szkolną. Jest ona odzwierciedleniem "życia szkoły" informując o osiągnięciach sportowych i dydaktycznych naszych uczniów, pozwala poznac wybraną klasę wraz z wychowawcą czy też zaistnieć uczniom jako autorom ciekawych tekstów bądź poezji. Z numeru na numer gazetka staje się ciekawsza, zmienia się jej szata graficzna, a uczniowie chętniej po nią sięgają. Pomysł i zawartość gazetki zachwycił jury konkursu "Super szkoła", które przyznało jej autorom pierwsze miejsce w Polsce.
nr 1 nr 2 nr 3 nr 4
guzik_prawda_01 guzik_prawda_02 guzik_prawda_03 guzik_prawda_04