Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
16.11.2018
Edmund, Maria, Marek, Gertruda, Dionizy, Leon, Otomar, Piotr
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
Akcje I Programy - WOŚP
rok: 2012
banerwosp_2012
rok: 2012
PODSUMOWANIE WOŚP :)
Dnia 5 stycznia 2012 zagrał w naszej szkole XX FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Starannie przygotowaliśmy się do tej imprezy. Nasi Rodzice ZNOWU nie zawiedli - DZIĘKUJEMY :) i wraz z dziećmi prygotowali słodkie i pyszne ciasta na kiermasz. Każdy mógł za symboliczną złotówkę kupić sobie kawałek, rozpływającego się w ustach ciasta i zasilić konto WOŚP. Na sali gimnastycznej odbył się Wielki Koncert, podczas którego występowali uczniowie klas I -VI w piosenkach świątecznych. Wśród występujących znaleźli się między innymi : Magda Malcher, Dominika Grzybowska, Nicole Gabryś, Patrycja Kłos, Oliwia Szybowska, Klasy IV b, I a oraz inni. Przerywnikiem koncertu była licytacja darów przeznaczonych na aukcję przez naszych uczniów i nauczycieli. Podczas całej akcji, zbiórki do puszek, kiermaszu ciast oraz licytacji ZEBRALIŚMY 1776 zł, czyli aż o 331 zł więcej aniżeli w zeszłym roku !!!
Serce się raduje!!! Dziękujemy :) !
J. Krokos
rok: 2012
XX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!
logo_wosp W naszej szkole jak co roku odbędzie się Finał WOŚP. W tym roku 5.01.2012 (czwartek) odbędzie się 20 już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każda klasa proszona jest o przygotowanie ciasta lub ciasteczek na akcję słodyczy. Słodycze te będą sprzedawane za syboliczną złotówkę na przerwach, a cały dochód z akcji zasili skarbonki WOŚP. W tym roku "Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą." Na 2 i 3 lekcji (w czwartek) odbędzie się KONCERT, AUKCJA i LICYTACJA prac i darów przekazanych na WOŚP w naszej szkole. Prace plastyczne, wierszyki zgodne z ideą akcji, wykonane różnymi technikami, maskotki, drobnostki dla innych przeznaczone na aukcję i licytację prekazujemy pani Agacie Wrońskiej i pani Patrycji Przybył.
Prosimy by na czwartek 5.01.2012 każdy ubrał się na czerwono lub z czerwonym akcentem i przyniósł pieniążki na licytację prac i darów oraz słodkości.
LICZYMY NA WAS !!! SIEMA !!!!
J. Krokos
rok: 2012
foto
rok: 2011
19 FINAŁ WOŚP W Naszej Szkole
W piątek 07.01.2011 r. w naszej szkole odbył się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w całej Polsce zagra w najbliższą niedzielę 09.01. Nasi uczniowie, ich rodzice i pracujący w szkole nauczyciele bardzo czynnie zaangażowali się w udział w akcji. Podczas finału uczniowie wzięli udział w koncercie przygotowanym przez uczniów klas III - VI. Podczas koncertu uczniowie przedstawiali swoje wiersze oraz umiejętności muzyczne i taneczne. W drugiej części finału odbyła się licytacja prac dzieci oraz upominków i gadżetów ofiarowanych przez nauczycieli i uczniów. Do najciekawszych zlicytowanych na aukcji rzeczy należały: kalendarz Górnika Zabrza, drewniany Anioł, puzzle, skarbonka w kszałcie angielskiego autobusu oraz puchar wraz z medalem i kapeluszem góralskim, będące trofeum w zawodach narciarskich. Każdy z uczniów miał także okazję poczęstować sie przepysznymi ciastami upieczonymi przez naszych rodziców, zaś przysłowiowa złotówka za ich zakup również zasiliła WOŚP.
Jak co roku nad przebiegiem finału WOŚP w naszej placówce czuwały panie Agata Wrońska i Patrycja Przybył.
WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ
J. Krokos
rok: 2011
foto
rok: 2011
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
wosp_ludki W piątek 07.01.2011 roku po raz 19 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. My też przyłączymy się do akcji zbierania pieniędzy na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. W ramach zbiórki odbędzie się min.:
  • kiermasz słodyczy
  • aukcja prac uczniów i darów od nauczycieli
Prosimy wszystkich o włączenie się w zbiórkę i aktywny udział. SIEMA :-)
rok: 2010
Licytacja Prac "Dar Serca" Na Rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 2010
Kochani, zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy prace, które nie zdążyliśmy przedstawić na licytacji, a tak jak poprzednie warte są, by wylicytować je, bądź zakupić. CEL JEST SZCZYTNY :) Pieniążki , które zostaną zebrane przekażemy na konto WOŚP. Osoby, które pragną włączyć się do akcji i wybierając pracę zapłacić za nią oferowaną kwotę, proszone są, o zgłoszenie się u pani Agaty Wrońskiej lub Katarzyny Skrzyńskiej. Należy zadeklarować swoją kwotę i wpłacić pieniążki. Licytacja prac trwać będzie od 11.01.2010 do 15.01.2010. PRZYŁĄCZCIE SIĘ :)
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
foto
rok: 2010
fotofoto
rok: 2010
Gala Podziękowań WOŚP
W piątek 5 marca nasza szkoła uczestniczyła w gali rozdania podziękowań za udział i hojność w tegorocznym XVIII już Finale WOŚP. Placówki i instytucje, które zebrały najwięcej środków na dzieci z chorobami onkologicznymi spotkały sie w kinie Roma aby zaprezentować sprawozdania ze styczniowych działań. Nasza szkoła reprezentowana przez liczne grono uczniów z klas 3C, 5C, 6A i 6C wystąpiła z krótkim programem artystycznym, który spotkał się z dużym aplauzem publiczności. Członkowie Samorządu Uczniowskiego odebrali z rąk Gagi Zalewskiej (zabrzańskiego koordynatora WOŚP) dyplom i podziękowanie za szczególną hojność i zaangażowanie. Obiecaliśmy też grać z Orkiestrą "do końca świata i o jeden dzień dłużej". Czekamy więc na przyszły rok i XIX Finał tej pięknej akcji charytatywnej.
Z podziękowaniami za wspólne granie i niezwykłą aktywność naszych uczniów.
fotofotofoto
Agata Wrońska
RecalDziecko W SieciPCK - Gorączka ZłotaOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez Przemocy
Pomagam - Fundacja TVN
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2018 design by sid